Olet täällä

Yhteys

Ota yhteyttä!

Yhteyshenkilöt

  • VMP-interiorin toimisto
    Asiakaspalvelu
    Toimisto/asiakaspalvelu
    02 824 1000
    asiakaspalvelu@vmp-interior.fi
  • VMP-interior Veli-Matti Paulasaari
    Yrittäjä, pääsuunnittelija/liiketila-asiantuntija
    Veli-Matti Paulasaari
    0500 721 723
    vmp@vmp-interior.fi
  • VMP-interior Laura Oras
    Hallinto- ja markkinointipäällikkö, tilaukset
    Laura Oras
    050 564 8484
    laura.oras@vmp-interior.fi
  • VMP-interior Kari Elo
    Projektikoordinaattori
    Kari Elo
    050 515 1723
    kari.elo@vmp-interior.fi
  • VMP-interior Teppo Korhonen
    Projektimyyjä
    Teppo Korhonen
    0400 722 554
    teppo.korhonen@vmp-interior.fi
  • VMP-interior Ulla Suotunen
    Laskutus ja reskontra
    Ulla Suotunen
    050 382 1723
    ulla.suotunen@vmp-interior.fi
  • VMP-interior Ulla Elo
    Toimistosihteeri, tilaukset
    Ulla Elo
    ulla.elo@vmp-interior.fi
  • Suunnittelija/projektivastaava
    Marjut Hakala
    050 449 9333
    marjut.hakala@vmp-interior.fi
  • VMP-interior Katri Virtasalo
    Suunnittelija/projektivastaava
    Katri Virtasalo, äitiyslomalla
  • Suunnittelija
    Marjo Tauriainen
    050 463 0069
    marjo.tauriainen@vmp-interior.fi
  • Suunnittelija
    Sami Pasuri
    050 592 1723
    sami.pasuri@vmp-interior.fi
  • Suunnittelija
    Milka Tanskanen
    050 324 8753
    milka.tanskanen@vmp-interior.fi
  • VMP-interior Anniina Smith
    Suunnittelija
    Anniina Smith
    050 383 1723
    anniina.smith@vmp-interior.fi
  • Suunnittelija
    Marja Keskinen
    marja.keskinen@vmp-interior.fi
  • VMP-interior Jatta Kylä-Kause
    Logistiikkakoordinaattori, varastohankinnat
    Jatta Kylä-Kause
    050 463 0340
    varasto@vmp-interior.fi
  • VMP-interior Teemu Varjo
    Varasto, huolto, logistiikka
    Teemu Varjo
    050 322 7523
    teemu.varjo@vmp-interior.fi